Účetní kondice

Potřebujete dohnat učební látku, která vám ve škole utekla? Nebo se připvavujete na zkoušku a některé z témat prostě nechápete? Možná se vám nepovedla maturita a na konci prázdnin vás čeká reparát.

Ať už je vaše motivace jakákoli, pokud opravdu chcete, pomohu vám účetnictví pochopit.

Nechcete už být na všechno sama? Vyberte si změnu, kterou nabízím.

Účetnictví s podporou

Na práci účetní mě vždy nejvíc stresovaly dvě věci: nesmlouvavé termíny pro odevzdání daňových přiznání a hodiny osamělé práce u počítače. Když jsem rozšířila své aktivity o pomoc dalším účetním, byla má hlavní snaha v eliminaci toho, co mě samotnou trápilo. Ale jak na to? Termíny uzávěrek jsem změnit nedokázala, ale umím skvěle plánovat a organizovat činnost.

Proto jsem začala do svých kurzů a práce s klientkami vkládat takový time management účetní práce. A víte, co se stalo? Začalo to fungovat! Klientky mi říkaly, že díky mým radám zvládají práci efektivněji a s přehledem. Nic na tom vlastně není. Stačí si rozdělit práci na logické celky a na každý oddíl pak zaměřit svou plnou pozornost.

A co s tím osaměním? Na to jsem tu já. Když jsem sama začínala, chyběl mi někdo, na koho bych se mohla obrátit s dotazem bez toho, abych se cítila hloupě, že nevím. Hledáním na internetu jsem přišla na odpověď, ale vyvstala otázka, jak jí implementovat na můj konkrétní účetmé případ. Moc jsem si přála někomu zavolat a poradit se.

A právě pro to tu jsem teď já. V uzavřené facebookové skupině poskytuji rady svým klientkám a hovořím o nejčastějších tématech, na které se mě klientky ptají.

Jak vnímám účetní práci?

Jde o dlouhodobou systematickou činnost, kde příprava je základ.

Logika k účetnictví patří, a proto si práci dělím do navazujících bloků.

Účetnictví je o celoživotním učení, zákony a postupy se mění. 

Mám možnost dělat práci kdykoli a kdekoli s ohledem na termíny. Jsem manažer vlastního života a to mě baví.

Chápu náročnost této práce a umím jí i finančně ocenit.

Práci dělám tak, aby mě bavila.

Co vám spolupráce přinese?

Nemusíte si nic dokazovat, nikam se hnát, ale postupovat precizně.

Nenahrnu na vás hromadu inforací, ale předám vám kompletí části.

Informace, které uveřejňuji neustále upravuji dle platných zákonů.

Můžete být maminka na mateřské nebo účetní na plný úvazek. Je jen na vás, jak moc potřebujete poradit.

Naučím vás, jak si za práci říct o přiměřenou odměnu.

Ukážu vám způsoby, jak si práci ulehčit a najít v ní půvab.

A jaké jsou formy mé pomoci?

Vyber si, co právě teď hledáš

Vzdělávání

Poskytuji různé formy vzdělání - on-line, individuální nebo skupinové. Stačí si pouze vybrat formu vhodnou právě pro vás. Je opravdu z čeho vybírat.

Informace

Pokud hledáte odpověď na otázku z oblasti účetnictví, prohlédněte si tuto záložku nebo se začtěte do článků. Když potřebujete poradit s individuálním dotazem, zamiřte na facebook.

Doučování

Pravidelně pomáhám studentům s pochopením účetnictví a přípravou na významné zkoušky. Díky praxi přináším i do školního systému odlehčení a klid.

Znáte účetní terminologii?

Pokud tápete v některém z termínů používaných v účetnictví nebo daních, jukněte na Účetní a daňový slovník. 

Kurzy účetnictví

S výukou účetnictví jsem začala již v roce 2008, ale dodnes mě tato činnost baví a naplňuje. Se svými klienty společně objevujeme logiku účetnictví a mým hlavním cílem je, předat jim to, co znám, pochopitelnou a jednoduchou formou.

Kurzy na sebe přímo nenavazují, a proto nemusíte postupovat od samého začátku. Vyberte si úroveň nebo téma, které potřebujete zvládnout a pusťte se do toho! Samozřejmé pro mě je neustálé upravování obsahu dle platné legislativy. Nikdy tak nebudete mít informace, které již neplatí, i když jste si kurz zakoupili již dříve!

Pokud vám v nabídce nějaké téma chybí, ozvěte se. Snažím se tvořit takové kurzy, které pro vás mají smysl a užitek.