ZNALOSTI NESOU SVOBODU

... a vše začíná ve tvé hlavě

Ukážu vám kouzlo a logiku účetnictví.

Nechceš být už na všechno sama? Vyber si změnu, kterou nabízím.

Účetnictví s podporou

Na práci účetní mě vždy nejvíc stresovaly dvě věci: nesmlouvavé termíny pro odevzdání daňových přiznání a hodiny osamělé práce u počítače. Když jsem rozšířila své aktivity o pomoc dalším účetním, byla má hlavní snaha v eliminaci toho, co mě samotnou trápilo. Ale jak na to? Termíny uzávěrek jsem změnit nedokázala, ale umím skvěle plánovat a organizovat činnost.

Proto jsem začala do svých kurzů a práce s klientkami vkládat takový time management účetní práce. A víš, co se stalo? Začalo to fungovat! Klientky mi říkaly, že díky mým radám zvládají práci efektivněji a s přehledem. Nic na tom vlastně není. Stačí si rozdělit práci na logické celky a na každý oddíl pak zaměřit svou plnou pozornost.

C co s tím osaměním? Na to jsem tu já. Když jsem sama začínala, chyběl mi někdo, na koho bych se mohla obrátit s dotazem bez toho, abych se cítila hloupě, že nevím. Hledáním na internetu jsem přišla na odpověď, ale vyvstala otázka, jak jí implementovat na můj konkrétní pracovní případ. Moc jsem si přála někomu zavolat a poradit se.

A právě pro to tu jsem teď já. V uzavřené facebookové skupině poskytuji rady svým klientkám a hovořím o nejčastějších tématech, na které se mě klientky ptají.

Jak vnímám účetní práci?

Jde o dlouhodobou systematickou činnost, kde příprava je základ.

Logika k účetnictví patří, a proto si práci dělím do navazujících bloků.

Účetnictví je o celoživotním učení, zákony a postupy se mění. 

Mám možnost dělat práci kdykoli a kdekoli s ohledem na termíny. Jsem manažer vlastního života a to mě baví.

Chápu náročnost této práce a umím jí i finančně ocenit.

I když je práce náročná, dělám jí tak, aby mě bavila.

Co ti to přinese?

Nemusíš si nic dokazovat, nikam se hnát, ale postupovat precizně.

Nenahrnu na tebe hromadu inforací, ale předám ti kompletí část.

Informace, které uveřejňuji neustále upravuji dle platných zákonů.

Můžeš být maminka na mateřské, nebo účetní na plný úvazek. Je to jen na tobě.

Naučím tě, jak si za práci říct o přiměřenou odměnu.

Ukážu ti způsoby, jak si práci ulehčit a najít v ní půvab.

A jaké jsou formy mé pomoci?

Vyber si, co právě teď hledáš

Vzdělávání

Poskytuji různé formy vzdělání - on-line, individuální nebo skupinové. Stačí si pouze vybrat formu vhodnou právě pro tebe. Je opravdu z čeho vybírat.

Informace

Pokud hledáš odpověď na otázku z oblasti účetnictví, prohlédni si tuto záložku nebo se začti do článků. Když potřebuješ poradit s individuálním dotazem, zamiř na facebook.

Doučování

Pravidelně pomáhám studentům s pochopením účetnictví a přípravou na významné zkoušky. Díky praxi přináším i do školního systému odlehčení a klid.

Co zajímá přímo tebe?

Mým cílem je poskytovat ti kvalitní informace. Proto je další část této stránky motivována dotazy z praxe klientů. Pokud máš tedy téma, které se na stránkách nerozebírá, napiš mi. Můžeme se domluvit na individuálním řešení nebo možná svým dotazem pomůžeš k rozšíření celého webu a tím i dalším čitatelkám.