Sova slaví a celý rok rozdává dárky

Společnost YesOwl Consulting jsem založila 16. května 2013. Pro letošní rok jsem si jako oslavu připravila 12 témat, která budou provázet 12 měsíců. Během měsíce tak máte možnost dozvědět se něco zajímavého z tématu účetnictví nebo podnikání.

A co je na tom to nejlepší?

Všechny akce, které budu v rámci těchto oslav pořádat, jsou pro vás připraveny naprosto zDARma! Přihlaste se tedy k odběru novinek, začněte mě sledovat na sociálních sítích nebo se přihlaste k odběru na mém youtube kanálu. Díky tomu už vám nic neunikne.

A na co se můžete těšit?

Nevíte, zda jsou to informace pro vás? Pokud jste: účetní, podnikatelka, studentka účetnictví a baví vás získávat jasné, srozumitelné a hlavně jednoduše praktikovatelné informace. URČITĚ SI TU NAJDETE TO SVÉ! Podívejte se na témata, kterým se chci během letošního roku věnovat.

 1. Inventarizace a příprava na ukončení účetního období
 2. Dlouhodobý hmotný majetek od pořízení až po likvidaci
 3. Náklady daňově ne/uznatelné
 4. Daň z příjmů od výpočtu k přiznání
 5. Jak si pohrát s výnosy a ocenit vlastní práci
 6. Zaměstnanci ano či ne?
 7. Pohledávky z účetního a podnikatelského hlediska
 8. Jak minimalizovat závazky aneb kalkulace až na prvním místě
 9. Účtování záloh a jejich evidence
 10. Finanční účty nejsou jen banka a pokladna
 11. Jak v účetnictví zacházet s kapitálovými účty?
 12. Přechodné účty se zaměřením na časové rozlišení už nemusí děsit

A jak to bude probíhat?

Každý měsíc pro vás připravím v rámci jednoho tématu hodnotný článek naplněný informacemi. Pro nečtivce natočím krátké video, ve kterém zmíním to nejpodstatnější k danému tématu. Pak dostanete možnost, prověřit si v testu své znalosti a vyhrát zajímavé ceny. Na závěr uspořádám webinář, během kterého se mě můžete ptát na to, co vás konkrétně zajímá.

Je jen na vás, jaká forma přijímání informací je pro vám nejpříjemnější. Já osobně bych chtěla všechno! Vždyť je to zadarmo… A na závěr mám pro vás ještě jednu výzvu.

Pojďte se stát spolutvůrci obsahu!

Stačí, když mi napíšete, co konkrétně by vás v tématu zajímalo a já to operativně zahrnu do příslušné oblasti. Můžete pokládat všeobecné otázky nebo se ptát na konkrétní případ z vaší vlastní praxe. Jak říkám svým klientům: „žádný dotaz není hloupí“. Tak se ptejte!

Těším se na vaše podněty a nápady. Čeká nás úžasný rok!

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů