Doučování účetnictví

Jako jedno ze svých poslání vnímám i předávání zkušeností láskyplnou formou studentům.

Když jsem s účetnictvím před mnoha lety sama začínala, připadalo mi nesmírně složité. Každý příklad jsem se učila doslova a nechápala jsem souvislosti. Pak mi jedna úžasná účetní během 2 hodin vysvětlila logiku účetnictví a stal se zázrak!

Pochopila jsem systém...

Od té doby pro mne bylo účetnictví snadné a dokonce i zábavné. V praxi jsem se mnohokrát setkala s názorem, že je to nuda, která se musí přetrpět. Já to však cítím jinak!

Svým budoucím kolegům, studentům ekonomických oborů, se snažím předávat informace jednoduše a hlavně "neškolsky". Vím, že nejdůležitější je pochopit princip, pak už žádná zkouška nebude těžká...

Pokud tedy:

plavete v účetnictví

připravujete se na maturitu

hlásíte se na vysokou školu

Stačí napsat a domluvit se na podrobnostech.

Většina škol má jako učebnice knihy, jejichž autorem je Ing. Pavel Štohl. Můžeme se tedy držet těchto materiálů (které znám díky doučování již poměrně důvěrně... :-). Samozřejmě mám k dispozici i hromadu vlastních příkladů z praxe, které budou složit k procvičování probíraného tématu. Hlavní však bude, abyste pochopili podstatu.

K tomuto pochopení vám pomohu takovou cestou, která pro vás bude příjemná a srozumitelná.

Pracovat můžeme on-line i při osobních setkáních. 

Stačí tedy napsat.

Těším se na vás...

Doučování mi už od první hodiny pomáhá být si v účetnictví jistější. Kromě dolazování nedostatků ve vědomostech se mi také daří nehledat v účetnictví nic složitého a dívat se na něj z logické stránky (používat trochu selský rozum:)). Také oproti výuce ve škole před těmito společnými hodinami necítím stres nebo nechuť se účetnictví věnovat, protože hodiny jsou vždy v přátelské a klidné atmosféře a necítím se pod tlakem.
Kristýna Havlíčkovámaturantka, rok 2022

Hledáte vhodné výukové materiály?

Kromě doučování možná hledáte i studijní podklady, které na jednom místě shrnou vše podstatné

Doporučuji vám eBook

pro začínající účetní

Získáte zde kompletní přehled nejdůležitějších účetních témat a velké množství příkladů k procvičování včetně klíče se správným řešením.