Doučování účetnictví

Potřebujete dohnat učební látku, která vám ve škole utekla? Nebo se připvavujete na zkoušku a některé z témat prostě nechápete? Možná se vám nepovedla maturita a na konci prázdnin vás čeká reparát.

Ať už je vaše motivace jakákoli, pokud opravdu chcete, pomohu vám účetnictví pochopit.

Když jsem s účetnictvím před mnoha lety sama začínala, připadalo mi nesmírně složité. Každý příklad jsem se učila doslova a nechápala jsem souvislosti. Pak mi jedna úžasná účetní během 2 hodin vysvětlila logiku účetnictví a stal se zázrak!

Pochopila jsem systém.

Od té doby pro mne bylo účetnictví snadné a dokonce i zábavné. V praxi jsem se mnohokrát setkala s názorem, že je to nuda, která se musí přetrpět. Já to však vidím jinak! Svým budoucím kolegům, studentům ekonomických oborů, se snažím předávat informace jednoduše a hlavně "neškolsky". Vím, že nejdůležitější je pochopit princip, pak už žádná zkouška nebude těžká.

Při doučování vycházím z předepsaných učebních osnov a učení Ing. Pavla Štohla (mí studenti mi rozumějí ;-). Látku však vysvětluji z pohledu praktika a na příkladech, které se mi při doučování prověřeném lety praxe (začínala jsem doučovat v roce 2008) mnohokrát osvědčily.

Pokud tedy:

plavete v účetnictví

připravujete se na maturitu

hlásíte se na vysokou školu

A jak vypadá naše setkávání očima studentů?

Doučování mi už od první hodiny pomáhá být si v účetnictví jistější. Kromě dolazování nedostatků ve vědomostech se mi také daří nehledat v účetnictví nic složitého a dívat se na něj z logické stránky (používat trochu selský rozum:)). Také oproti výuce ve škole před těmito společnými hodinami necítím stres nebo nechuť se účetnictví věnovat, protože hodiny jsou vždy v přátelské a klidné atmosféře a necítím se pod tlakem.
Kristýna Havlíčkovámaturantka

A jaké jsou cenové varianty doučování?

Vyberte si tu, která je pro vás tou nejlepší.

Hodina na zkoušku
850 Kč
60 minut
Před dlouhodobější společnou prací je fajn, trochu se vzájemně poznat. Na této hodině vám ukážu, jakým způsobem doučování vedu. Zároveň dostanete souhrnný test znalostí, díky kterému zjistíme, kde je opravdu potřeba přidat a co je naopak v pohodě.
Výhodný balíček
7.500 Kč
10 x 60 minut
Jestli již v této chvíli víte, že potřebujete na svých účetních znalostech opravdu máknout, rozhodně doporučuji tento balíček. Z doučovací praxe vím, že pro komplexní pochopení problematiky účetnictví od základů po daně je 10 setkání tak akorát.

Hledáte vhodné výukové materiály?

Kromě doučování možná hledáte i studijní podklady, které na jednom místě shrnou vše podstatné. Navíc si můžete na přiložených příkladech otestovat, zda jste látku skutečně pochopili.

Doporučuji vám výukový eBook se cvičebnicí

Účetnictví pro úplné začátečníky

Získáte zde kompletní přehled nejdůležitějších účetních témat a velké množství příkladů k procvičování včetně klíče se správným řešením.