ROZVAHA PRO NE/ÚČETNÍ
Eva Swalens Řepová, MBA

Stáhněte si eBook zdarma

Rozvaha pro ne/účetní aneb 10 typů pro snadnou orientaci

Každý podnikatel nebo účetní se již s rozvahou setkal.

Zdaleka ne každý jí ovšem rozumí.

Snadno a srozumitelně vám vysvětlím základní zákonitosti rozvahy. Na praktických příkladech předvedu, jak se v rozvaze orientovat.

Díky tomu už pro vás rozvaha nikdy nebude jen účetní výkaz, ale příběh plný informací o firmě, která jí předkládá.

Respektujeme vaše soukromí a nikdy vám nebudeme posílat spam.

Co o eBooku říkají čtenáři?

Krátká hodnocení čtenářů

eBook jsem využila jako doplňující materiál při přípravě na závěrečnou zkoušku z účetnictví. Text v něm mě osvětlil některé nejasnosti, které jsem při čtení rozvahy měla.
Jitka Černástudentka ekonomie
Spolupráce s Evičkou pro mě byla od začátku velkým přínosem. Díky ní jsem příjemnou formu pochopila část účetnictví a vždy se těším na další konzultace a posun, který mi to přinese. Je výborná lektorka, účetní a člověk, což je pro mě ve spolupráci s kýmkoliv zásadní.
Ivana Ekartovásamostatná účetní
U Evičky jsem absolvovala účetní několikadenní kurzy i jednodenní tematické semináře. Každá její lekce dá člověku jak teoretické, tak především praktické znalosti, které Evička čerpá ze svých dlouholetých zkušeností, a studentovi je tematika hned jasnější. Je radost se účastnit takových účetních kurzů, kdy vám lektorka předá nejen znalosti,ale i část její pozitivní energie!
Ing. Tereza Pušovámaminka na MD
Účetnictví můžete sami pochopit, ale opravdu se ho naučit sami nedokážete. Já měla to štěstí, že mojí první lektorkou byla právě Eva. Žádná otázka není hloupá a čím víc jich máte, tím víc rozvíjíte diskuzi na téma, které vás zajímá nebo o něm jen potřebujete víc vědět. Za mě nejmilejší lektor, a hlavně člověk, který má pochopení úplně pro každého. Doporučuji všemi deseti.
Jana Votavapodnikatelka